Almost Finns
Kanavalla Almost Finns on 7 940 tilaajaa. Se on Suomen 1 842. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Komedia sijalla 83. Videoita on katsottu yhteensä 485 071 kertaa.
- Tilaajat
- 7 940
- Katselukerrat
- 485 071
- Videot
- 53
- Kanava luotu
- 17.11.2018
Kanavan kuvaus
YouTubesta
We are Eric (Spain), Karim (Egypt) and Dawda (Gambia). Three internationals in Finland.
Sometimes we criticize a few Finnish habits but after five years living here,
we often end up acting in the same way as the Finns.
We speak Finnish and we have subtitles in English, Spanish, Arabic and Finnish.
Subscribe if you like our videos and check out our page on Instagram & Facebook:
www.instagram.com/almostfinns
www.facebook.com/almostfinns
-----------------------------------------------------
Me olemme Eric (Espanjasta), Karim (Egyptistä) ja Dawda (Gambiasta). Kolme ulkomaalaista Suomessa.
Välillä me kritisoimme joitain suomalaisia tapoja, mutta muutaman vuoden Suomessa asumisen jälkeen,
me huomaamattamme alamme toimimaan samoin kuin suomalaiset.
Me puhutaan suomeksi ja meillä on tekstitykset englanniksi, espanjaksi, arabiaksi ja suomeksi.
Videoita kanavalta
Kaikki videot ↗-
Viisi keinoa olla liukastumatta lumessa - Almost Finns
· 5 310 katselua
Katso YouTubessa ↗ -
Tarviitko videon? - Almost Finns
· 3 187 katselua
Katso YouTubessa ↗ -
Faces lost in Finland’s frost - Almost Finns
· 1 482 katselua
Katso YouTubessa ↗ -
Vinkkejä pimeyteen - Almost Finns
· 1 108 katselua
Katso YouTubessa ↗ -
How to pronounce Y in Finnish - Almost Finns
· 7 460 katselua
Katso YouTubessa ↗ -
Miten olla hyvä rasisti - Almost Finns
· 3 948 katselua
Katso YouTubessa ↗
Kehitys 30 vuorokauden ajalta
22.10.2026 – 25.10.2026
Muutokset
| Aikaväli | Tilaajat | Katselukerrat | Videot |
|---|---|---|---|
| 1 vrk | ±0 | +52 | ±0 |
Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.
Samankaltaiset kanavat
Lähellä tilaajamäärältään
-
Mr. Avocado Man9 490 tilaajaa Vertaa
-
InnostunutSonni9 340 tilaajaa Vertaa
-
Proflex motorsport9 180 tilaajaa Vertaa
-
Mämmi Kunniaan9 080 tilaajaa Vertaa
-
Iha Just Kepa8 730 tilaajaa Vertaa
-
teamunito8 170 tilaajaa Vertaa
-
fastarrowfin7 970 tilaajaa Vertaa
-
PD CREW7 950 tilaajaa Vertaa
-
Pertti Usva6 660 tilaajaa Vertaa
-
1sin \\ ruhrohABBY6 630 tilaajaa Vertaa
-
Kaimi6 350 tilaajaa Vertaa
-
Blue Headflame6 320 tilaajaa Vertaa
Kysymyksiä kanavasta Almost Finns
- Montako tilaajaa kanavalla Almost Finns on?
- Kanavalla Almost Finns on 7 940 tilaajaa (25.10.2026).
- Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Almost Finns on?
- Almost Finns on SuomiTuben listalla Suomen 1 842. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Komedia sijalla 83. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat Mairou 2, Suomen ulkoministeriö, Haaralan tila ja PeterPanBike - Life is Now!.
- Paljonko kanavan Almost Finns videoita on katsottu?
- Kanavan 53 julkista videota on katsottu yhteensä 485 071 kertaa.
- Milloin kanava Almost Finns on perustettu?
- Kanava on luotu YouTubeen 17.11.2018.