Anime Friikki
Kanavalla Anime Friikki on 61 tilaajaa. Se on Suomen 13 392. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Elokuva ja animaatio sijalla 1 045. Videoita on katsottu yhteensä 15 443 kertaa.
- Tilaajat
- 61
- 30 vrk: ±0
- Katselukerrat
- 15 443
- 30 vrk: +66
- Videot
- 2
- Kanava luotu
- 11.2.2015
Huomionarvoista
- Videoita katsottiin viimeisen 30 vuorokauden aikana enemmän kuin 80 %:lla samankokoisista kanavista.
Samankokoisia ovat kanavat, joilla on puolesta kaksinkertaiseen määrä tilaajia, suurimmilla kanavilla 60 tilaajamäärältään lähintä kanavaa.
Kehitys 30 vuorokauden ajalta
6.9.2026 – 5.10.2026
6.9.5.10.
6.9.5.10.
Muutokset
| Aikaväli | Tilaajat | Katselukerrat | Videot |
|---|---|---|---|
| 1 vrk | ±0 | +1 | ±0 |
| 7 vrk | ±0 | +10 | ±0 |
| 30 vrk | ±0 | +66 | ±0 |
Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.
Samankaltaiset kanavat
Lähellä tilaajamäärältään
-
Sushi Gang62 tilaajaa Vertaa
-
SenioriVerkko62 tilaajaa Vertaa
-
TeroAaltoDesign61 tilaajaa Vertaa
-
Porin Teatterinuoret61 tilaajaa Vertaa
-
struntsi61 tilaajaa Vertaa
-
Miikaj61 tilaajaa Vertaa
-
BassStudio61 tilaajaa Vertaa
-
Jalaka61 tilaajaa Vertaa
-
Oltzu61 tilaajaa Vertaa
-
Robocop3361 tilaajaa Vertaa
-
KVK OFFICIAL61 tilaajaa Vertaa
-
Dj DreviZ60 tilaajaa Vertaa
Kysymyksiä kanavasta Anime Friikki
- Montako tilaajaa kanavalla Anime Friikki on?
- Kanavalla Anime Friikki on 61 tilaajaa (5.10.2026).
- Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Anime Friikki on?
- Anime Friikki on SuomiTuben listalla Suomen 13 392. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Elokuva ja animaatio sijalla 1 045. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat CommanderUN2089, Jenny K, Evonixor TM ja Joona Mäkitalo.
- Paljonko kanavan Anime Friikki videoita on katsottu?
- Kanavan 2 julkista videota on katsottu yhteensä 15 443 kertaa. Viimeisen 30 vuorokauden aikana katselukertoja on tullut 66.
- Milloin kanava Anime Friikki on perustettu?
- Kanava on luotu YouTubeen 11.2.2015.
Jatka selaamista
- Elokuva- ja animaatiokanavatSelaa samaa aihetta
- MusiikkikanavatSelaa samaa aihetta
- Suomenkieliset kanavatSelaa samalla kielellä
- Vertaa kanaviaLisää toinen kanava rinnakkain
- Suomen suosituimmat tubettajatTop 25 tilaajamäärän mukaan
- Suomen katsotuimmat kanavatTop 25 katselukertojen mukaan
- Nousevat tubettajatViikon nopeimmin kasvaneet