Malloy Romero

Elokuva ja animaatio FI @malloyromero439 Päivitetty 6.10.2026 00:11

Kanavalla Malloy Romero on 19 tilaajaa. Se on Suomen 16 413. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Elokuva ja animaatio sijalla 1 206. Videoita on katsottu yhteensä 20 781 kertaa.

Tilaajat
19
30 vrk: ±0
Katselukerrat
20 781
30 vrk: +195
Videot
2
Kanava luotu
16.10.2014

Huomionarvoista

  • Videoita katsottiin viimeisen 30 vuorokauden aikana enemmän kuin 95 %:lla samankokoisista kanavista.

Samankokoisia ovat kanavat, joilla on puolesta kaksinkertaiseen määrä tilaajia, suurimmilla kanavilla 60 tilaajamäärältään lähintä kanavaa.

Kehitys 30 vuorokauden ajalta

7.9.2026 – 6.10.2026

Tilaajat 19
7.9.6.10.
Katselukerrat 20 781
7.9.6.10.

Muutokset

AikaväliTilaajatKatselukerratVideot
1 vrk±0+4±0
7 vrk±0+54±0
30 vrk±0+195±0

Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.

Samankaltaiset kanavat

Lähellä tilaajamäärältään

Kysymyksiä kanavasta Malloy Romero

Montako tilaajaa kanavalla Malloy Romero on?
Kanavalla Malloy Romero on 19 tilaajaa (6.10.2026).
Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Malloy Romero on?
Malloy Romero on SuomiTuben listalla Suomen 16 413. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Elokuva ja animaatio sijalla 1 206. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat viljaroosa, Simo Lehtonen, Rykmentinpuiston videot ja Tero Kananoja.
Paljonko kanavan Malloy Romero videoita on katsottu?
Kanavan 2 julkista videota on katsottu yhteensä 20 781 kertaa. Viimeisen 30 vuorokauden aikana katselukertoja on tullut 195.
Milloin kanava Malloy Romero on perustettu?
Kanava on luotu YouTubeen 16.10.2014.

Jatka selaamista