Syketta Sports
Kanavalla Syketta Sports on 448 tilaajaa. Se on Suomen 7 222. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Urheilu sijalla 501. Videoita on katsottu yhteensä 100 231 kertaa.
- Tilaajat
- 448
- Katselukerrat
- 100 231
- Videot
- 292
- Kanava luotu
- 7.10.2014
Kanavan kuvaus
YouTubesta
Tule nostamaan SYKETTÄ kanssamme ja löydä uusi vinkkejä liikkumiseen!
Julkaisemme kanavalla erilaisia jumppia aina baletista kuntonyrkkeilyyn sekä pilateksesta lihaskuntoa lisääviin treeneihin. SYKETTÄ on Itä-Suomen korkeakoulujen oma liikuntapalvelu mutta videot ovat kaikkien katsottavissa.
Kaikki sykkii – jokainen tyylillään!
Kehitys 30 vuorokauden ajalta
21.10.2026 – 24.10.2026
21.10.24.10.
21.10.24.10.
Muutokset
| Aikaväli | Tilaajat | Katselukerrat | Videot |
|---|---|---|---|
| 1 vrk | ±0 | +23 | ±0 |
Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.
Samankaltaiset kanavat
Lähellä tilaajamäärältään
-
GullsTV455 tilaajaa Vertaa
-
YleisurheiluTV453 tilaajaa Vertaa
-
Näkkäläjärvi450 tilaajaa Vertaa
-
E.V. Videos448 tilaajaa Vertaa
-
Kala-Aleksi445 tilaajaa Vertaa
-
Piia K445 tilaajaa Vertaa
-
Lenno Films445 tilaajaa Vertaa
-
Viljami Koskipää444 tilaajaa Vertaa
-
EddyStudio443 tilaajaa Vertaa
-
Röda Fan TV443 tilaajaa Vertaa
-
Jari Saarinen442 tilaajaa Vertaa
-
Tatu Pajula Golf440 tilaajaa Vertaa
Kysymyksiä kanavasta Syketta Sports
- Montako tilaajaa kanavalla Syketta Sports on?
- Kanavalla Syketta Sports on 448 tilaajaa (24.10.2026).
- Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Syketta Sports on?
- Syketta Sports on SuomiTuben listalla Suomen 7 222. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Urheilu sijalla 501. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat E.V. Videos, Pauli Kivioja, The Finn ja JSK (arkisto).
- Paljonko kanavan Syketta Sports videoita on katsottu?
- Kanavan 292 julkista videota on katsottu yhteensä 100 231 kertaa.
- Milloin kanava Syketta Sports on perustettu?
- Kanava on luotu YouTubeen 7.10.2014.