Appu Jasu

Musiikki ENFI IndiePopRock @jasu7a Päivitetty 11.10.2026 00:12

Kanavalla Appu Jasu on 50 tilaajaa. Se on Suomen 14 087. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Musiikki sijalla 1 991. Videoita on katsottu yhteensä 66 215 kertaa.

Tilaajat
50
30 vrk: ±0
Katselukerrat
66 215
30 vrk: +46
Videot
26
Kanava luotu
12.10.2006

Huomionarvoista

  • Perustettu jo vuonna 2006 – vanhempi kuin 95 % listan kanavista.
  • Videoita katsotaan keskimäärin 2 547 kertaa – enemmän kuin 85 %:lla samankokoisista kanavista.
  • Videoita katsottiin viimeisen 30 vuorokauden aikana enemmän kuin 80 %:lla samankokoisista kanavista.

Samankokoisia ovat kanavat, joilla on puolesta kaksinkertaiseen määrä tilaajia, suurimmilla kanavilla 60 tilaajamäärältään lähintä kanavaa.

Kanavan kuvaus

YouTubesta

Kehitys 30 vuorokauden ajalta

12.9.2026 – 11.10.2026

Tilaajat 50
12.9.11.10.
Katselukerrat 66 215
12.9.11.10.

Muutokset

AikaväliTilaajatKatselukerratVideot
1 vrk±0+3±0
7 vrk±0+9±0
30 vrk±0+46±0

Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.

Samankaltaiset kanavat

Lähellä tilaajamäärältään

Kysymyksiä kanavasta Appu Jasu

Montako tilaajaa kanavalla Appu Jasu on?
Kanavalla Appu Jasu on 50 tilaajaa (11.10.2026).
Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Appu Jasu on?
Appu Jasu on SuomiTuben listalla Suomen 14 087. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Musiikki sijalla 1 991. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat Tapsa123, VStoimitus, Lenni Digilenni ja Samppa.
Paljonko kanavan Appu Jasu videoita on katsottu?
Kanavan 26 julkista videota on katsottu yhteensä 66 215 kertaa. Viimeisen 30 vuorokauden aikana katselukertoja on tullut 46.
Milloin kanava Appu Jasu on perustettu?
Kanava on luotu YouTubeen 12.10.2006.

Jatka selaamista