Lumi Tiikeri

Koulutus ENFI Elokuvat @lumitiikeri Päivitetty 8.10.2026 00:00

Kanavalla Lumi Tiikeri on 64 900 tilaajaa. Se on Suomen 483. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Koulutus sijalla 17. Videoita on katsottu yhteensä 52 980 796 kertaa.

Tilaajat
64 900
30 vrk: +200
Katselukerrat
52 980 796
30 vrk: +309 831
Videot
1 097
Kanava luotu
12.12.2013

Kanavan kuvaus

YouTubesta

🐾Name: Veera
🐾 My birthday: 22nd of March
🐾Country: Finland
🐾My favorite animated movies: The Lion King 1 & 2, Brother Bear, Pocahontas, Mulan, Spirit Stallion Of The Cimarron & Zootopia.
🐾What I do here: multilanguages, upload clips from movies and on rare occasions fandubs.
🐾Languages I speak: Finnish (native), English (fluent) and I know some German, Greek and Swedish.
🐾If you need to contact me in private, use the email address.

🐾Thank you for all the views, likes and subs ❤

Videoita kanavalta

Kaikki videot ↗

Kehitys 30 vuorokauden ajalta

9.9.2026 – 8.10.2026

Tilaajat 64 900
9.9.8.10.
Katselukerrat 52 980 796
9.9.8.10.

Muutokset

AikaväliTilaajatKatselukerratVideot
1 vrk±0+9 457±0
7 vrk±0+86 040±0
30 vrk+200+309 831±0

Muutos näytetään vain, kun vertailuajankohdalta on riittävästi tallennettua historiaa. Tiedot perustuvat YouTube Data API:n julkisiin tilastoihin.

Samankaltaiset kanavat

Lähellä tilaajamäärältään

Kysymyksiä kanavasta Lumi Tiikeri

Montako tilaajaa kanavalla Lumi Tiikeri on?
Kanavalla Lumi Tiikeri on 64 900 tilaajaa (8.10.2026). Viimeisen 30 vuorokauden aikana tilaajamäärä on kasvanut 200.
Monesko suurin suomalainen YouTube-kanava Lumi Tiikeri on?
Lumi Tiikeri on SuomiTuben listalla Suomen 483. tilatuin YouTube-kanava ja kategoriassa Koulutus sijalla 17. Lähimmät kanavat sijoituksessa ovat Hepodix, Igor in Russia, Unzyme ja TEA.
Paljonko kanavan Lumi Tiikeri videoita on katsottu?
Kanavan 1 097 julkista videota on katsottu yhteensä 52 980 796 kertaa. Viimeisen 30 vuorokauden aikana katselukertoja on tullut 309 831.
Milloin kanava Lumi Tiikeri on perustettu?
Kanava on luotu YouTubeen 12.12.2013.

Jatka selaamista